porn videos hindi mms saree aunty sex indian hairy xxx english sex video com Desi Xxxrandi Group Village Xvideos.com

01

Nábor

Chcete se stát pražským strážníkem? Tady najdete všechny potřebné informace.

05

Najdi svého strážníka / vozidlo

Zde můžete najít Vašeho okrskáře, nebo zjitit, zda bylo Vaše vozidlo odtaženo

02

Tiskové zprávy

Přehled tiskových zpráv

06

Změna termínu projednání přestupku

Zde si můžete přeobjednat termín pro projednání přestupku.

03

Pražský strážník

Aktuální číslo a archiv časopisu Pražský strážník

04

Pohledávky

Byla Vám uložena pokuta tzv. na „složenku“ a nejste si jisti, zda jste pokutu v řádném termínu zaplatili?

Důležité kontakty

Tísňová linka: 156
Příjem SMS oznámení pro neslyšící: 724 003 333
Oddělení kontroly a stížností:  222 025 809
Inspekce Městské policie hl. m. Prahy: 222 025 899
Ředitelství Korunní 98222 02 5000 (spojovatelka)

Tiskové zprávy

Sledujte náš instagram

20150611_aktuality_1

prevence11.6.2015
Pražští strážníci se budou znovu věnovat dětem z dětských domovů a Fondu ohrožených dětí

V týdnu od šestnáctého června bude Městská policie Praha opět realizovat projekt MOSTY, který je zaměřen na skupinu dětí a mládeže ze sociálně slabého a málo podnětného sociálního prostředí. Dále pak na problémové děti, romské děti a mládež.

Celkem 32 dětí z Prahy a Jablonce nad Nisou si užije týdenní pobyt v rekreačním středisku Jachta v Holanech u České Lípy. Celý program pro ně připravili zaměstnanci oddělení prevence pražské městské policie ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou. Pobyt je připraven ve znamení celotáborové hry, při níž si děti vyzkouší nejen týmovou práci, ale také to, jaké je vést kolektiv, aby dosáhl úspěchu. Mimo to budou také zapojováni do běžných pracovních činností.

V rámci sportovní náplně se děti budou učit jízdě na kole, další se v jízdě zdokonalí. Je naplánováno spousty výletů do okolí. Pokud bude počasí příznivě nakloněno, vyzkouší si děti i jízdu na kánoi. A pokud si osvojí i tuto dovednost, sjedou pod dohledem zkušených vedoucích část Ploučnice. V rámci sjezdu řeky budou spát pod stany a budou si samy připravovat jídlo v tábornických podmínkách.

Všechny finanční náklady na zajištění projektu MOSTY jsou hrazeny z grantů hlavního města Prahy. Díky grantové politice metropole se podařilo pro děti zajistit i odpovídající materiální vybavení.

Městská policie Praha organizované pobyty – projekt MOSTY pro děti z dětských domovů a Fondu ohrožených dětí pravidelně pořádá od roku 2004. Strážníci se snaží zajímavou formou ukázat dětem, jak trávit volný čas. Snaží se tak o to, aby prostřednictvím her děti naučili zlepšit jejich sociální vnímavost, toleranci, zodpovědnost za své chování a pozitivně ovlivnili jejich současný životní styl.

Mapa obvodních ředitelství Městské policie hl. m. Prahy