01

Nábor

Chcete se stát pražským strážníkem? Tady najdete všechny potřebné informace.

05

Najdi svého strážníka / vozidlo

Zde můžete najít Vašeho okrskáře, nebo zjitit, zda bylo Vaše vozidlo odtaženo

02

Tiskové zprávy

Přehled tiskových zpráv

06

Změna termínu projednání přestupku

Zde si můžete přeobjednat termín pro projednání přestupku.

03

Pražský strážník

Aktuální číslo a archiv časopisu Pražský strážník

04

Pohledávky

Byla Vám uložena pokuta tzv. na „složenku“ a nejste si jisti, zda jste pokutu v řádném termínu zaplatili?

Tiskové zprávy

Sledujte náš instagram

VÝZVA ZAMĚSTNANCŮM MĚSTSKÉ POLICIE HL. M. PRAHY

Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc šestiletému Ondrovi, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou - spastickou quadroparezou.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc šestiletému Ondrovi, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou - spastickou quadroparezou.

Pojďme podpořit ve sběru plastových víček od PET lahví našeho kolegu z Obvodního ředitelství MP Praha 2 RADKA KRBCE, který se sběrem víček rozhodl pomoci malému Ondrovi. Ondra bydlí společně s rodiči v malé vesničce Ostrov nedaleko Hořic v Podkrkonoší. Je odkázán na celodenní péči svých rodičů a nikdy se plně neuzdraví. Jeho rodina považuje za obrovský úspěch jeho stabilní zdravotní stav. Toho se podařilo mimo jiné dosáhnout i díky tomu, že každý rok navštěvuje specializovanou léčebnu, ve které pod odborným dohledem zdravotnického personálu rehabilituje.

Rehabilitaci může pravidelně absolvovat nejen podpoře rodiny, kamarádů, ale také díky pomoci cizích lidí, kteří na ni přispívají jak finančně, tak sběrem víček.

Kolega Radek Krbec nebude tímto způsobem pomáhat poprvé. Již v roce 2012 stejným způsobem pomohl spolu s Vámi ostatními zaměstnanci městské policie malé Lucince z Hlušovic u Olomouce, která měla stejný zdravotní handicap jako Ondra.

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

většina z nás jsme rodiči. To nejmenší, co pro nemocného Ondru a jeho rodinu můžeme udělat, je zapojit se do této sbírky. Můžeme mu tak pomoci v jeho nelehkém životním osudu.

Sběr víček pro Ondru bude ukončen v listopadu letošního roku. Předání bude realizováno v prosinci, a to po předem dohodnutém termínu s rodiči šestiletého Ondry. Víčka je možné po dohodě s kolegou Radkem Krbcem (telefonní číslo 604/704 176) odevzdávat na Obvodním ředitelství MP Praha 2, Korunní 15.

Předem děkuji za Vaši pomoc.

Váš kolega
Eduard Šuster

 

Další informace můžete najít na: http://ondra-dusek.webnode.cz/

 

Městská policie hl. m. Prahy Kancelář ředitele

 

Mapa obvodních ředitelství Městské policie hl. m. Prahy