01

Nábor

Chcete se stát pražským strážníkem? Tady najdete všechny potřebné informace.

05

Najdi svého strážníka / vozidlo

Zde můžete najít Vašeho okrskáře, nebo zjitit, zda bylo Vaše vozidlo odtaženo

02

Tiskové zprávy

Přehled tiskových zpráv

06

Změna termínu projednání přestupku

Zde si můžete přeobjednat termín pro projednání přestupku.

03

Pražský strážník

Aktuální číslo a archiv časopisu Pražský strážník

04

Pohledávky

Byla Vám uložena pokuta tzv. na „složenku“ a nejste si jisti, zda jste pokutu v řádném termínu zaplatili?

Tiskové zprávy

Sledujte náš instagram

O bezpečnost poháru se stará hlídka strážníků Městské policie hl. m. Prahy.

 MG 0033

Pohár pro hokejové mistry světa 2015 je ode dneška k vidění ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí

Ve foyer Nové radnice Magistrátu hl. m. Prahy na Mariánském náměstí je ode dneška vystaven pohár určený vítězům 79. mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Lidé si ho mohou přijít prohlédnout ve všedních dnech od 10.00 do 17.00 až do 3. března.


Od člena Řídícího výboru MS Mezinárodní hokejové federace (IIHF) Hannese Ederera, generálního sekretáře Českého svazu ledního hokeje a vice prezidenta Organizačního výboru MS Martina Urbana a generální sekretářky Organizačního výboru MS Markéty Štěrbové pohár dnes převzala pražská primátorka Adriana Krnáčová.

„Jedná se o výjimečnou sportovní událost, a proto bych chtěla pozvat veřejnost, aby si přišla prohlédnout trofej, kterou vítězové turnaje zvednou nad hlavu. Pevně doufám, že to budou reprezentanti České republiky,“ uvedla primátorka.

„Také si přeji, aby se stal hokejový šampionát v Praze důstojnou prezentací hlavního města v zahraničí a vzbudil zájem i u dětí a mládeže o sportování nejen v hokeji, ale i v jiných sportovních odvětvích. Všem fanouškům pak přeji skvělou podívanou,“ doplnila radní Hana Nováková.

79. mistrovství světa v ledním hokeji pořádá Česká republika, turnaj se bude konat od 1. do 17 května v Praze a Ostravě. Na pořádání turnaje se podílí i Hlavní město Praha.

Pohár pro vítěze šampionátu je umístěn ve foyer Nové radnice, Mariánské nám. 2, Praha 1. O jeho bezpečnost se stará hlídka strážníků Městské policie hl. m. Prahy.

VIDEO
V Praze 18. 2. 2015, tisková zpráva MHMP


Mapa obvodních ředitelství Městské policie hl. m. Prahy