01

Nábor

Chcete se stát pražským strážníkem? Tady najdete všechny potřebné informace.

05

Najdi svého strážníka / vozidlo

Zde můžete najít Vašeho okrskáře, nebo zjitit, zda bylo Vaše vozidlo odtaženo

02

Tiskové zprávy

Přehled tiskových zpráv

06

Změna termínu projednání přestupku

Zde si můžete přeobjednat termín pro projednání přestupku.

03

Pražský strážník

Aktuální číslo a archiv časopisu Pražský strážník

04

Pohledávky

Byla Vám uložena pokuta tzv. na „složenku“ a nejste si jisti, zda jste pokutu v řádném termínu zaplatili?

MČ Praha 4 poděkovala svým ochráncům

394A5543 TitulkaZástupci strážníků, policistů, hasičů a celníků převzali včera dopoledne z rukou starosty Petra Štěpánka ocenění za svou kvalitní práci pro městskou část Praha 4. Akce s názvem „Ochránce Prahy 4“ se koná pravidelně dvakrát do roka a pro všechny oceněné hodně znamená.

Starostu Petra Štěpánka jsme požádali o vzkaz kolegům, kteří dnes na Nuselské radnici nebyli: „O práci bezpečnostních složek má veřejnost často zkreslené představy. Přitom strážníci musí být, především při práci s problémovými skupinami obyvatel, sociálními pracovníky, kteří s obrovskou trpělivostí pomáhají udržovat veřejný pořádek bez konfliktů. Což je pro nás velmi cenné a projevem díků jsou právě tyto akce.“

Jednou z oceněných je strážnice Miroslava Nováková. Za 11 let služby u městské policie převzala své čtvrté ocenění: „Chtěla bych Praze 4 moc poděkovat. Velice si ocenění vážím, je pro mě motivací do další práce“.

Za Městskou policii hl. n. Prahy bylo jmenovitě oceněno těchto 12 strážníků: Nikola Flachsová, Miroslava Nováková, Jiří Dembovský, Ondřej Škácha, Adam Štěrba, Petr Procházka, Miroslav Kníže, Michal Holata, Štěpán Coufal, Martin Bartůšek, Milan Breburda, Miroslav Jindra.

 

Mapa obvodních ředitelství Městské policie hl. m. Prahy