94A5858Falešný zpěv za účelem vyinkasovat od šokovaných cestujících pár drobných, zdarma nocleh na lavičkách nebo celkem solidní restaurace, kde si v klidu zapálím?

Ano. V pražském metru se občas dějí věci. O tom ví své Hlídkový útvar Městské policie Praha, Dopravní podnik hlavního města Prahy, tak i Policie ČR. A právě z nabytých zkušeností vznikla součinnostní akce jmenovaných složek pod názvem „METRO I. – X.“, aby řešily vzniklé a leckdy problémové situace. Měsíc březen bude kontrolami, zaměřených na zajištění místních záležitostí veřejného pořádku v hromadné dopravě, nabitý. My jsme se vydali na zahájení kontrolní akce, která proběhla v úterý 3. března. A jak to vypadalo na zastávkách Jiřího z Poděbrad, Náměstí Republiky a Hlavního nádraží, můžete vidět i Vy, milí čtenáři, a to prostřednictvím našeho dalšího dílu fotoseriálu.


Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)