94A5763V pátek 20. února byla slavnostně otevřena nová služebna Městské policie Praha na adrese Jaromírova 23, Praha 2. Slavnostní akt zahájila starostka radnice Prahy 2, paní Mgr. Jana Černochová.

„Sama jsem několik let bydlela na Folimance. Uvědomuji si veškeré problémy, které zde jsou, ať již s výrostky či bezdomovci. Jsem proto velmi ráda, že zde zázemí pro strážníky městské policie mohlo vzniknout,“ řekla v úvodu starostka. Slavnostního otevření se také účastnil ředitel Městské policie hl. m. Prahy Ing. Eduard Šuster a ředitel Obvodního ředitelství Městské policie Praha 2 Bc. Václav Vozdecký. Smyslem této služebny je snížit, co nejvíce docházkový čas strážníků do jejich okrsků.  Pátečním dnem se tak služebna stala zázemím pro tři strážníky, kteří mají své okrsky právě v místě Folimanky. Pro veřejnost zůstávají úřední hodiny jako tomu bylo doposud. 


Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)