MG 0033

Pohár pro hokejové mistry světa 2015 je ode dneška k vidění ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí

Ve foyer Nové radnice Magistrátu hl. m. Prahy na Mariánském náměstí je ode dneška vystaven pohár určený vítězům 79. mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Lidé si ho mohou přijít prohlédnout ve všedních dnech od 10.00 do 17.00 až do 3. března.


Od člena Řídícího výboru MS Mezinárodní hokejové federace (IIHF) Hannese Ederera, generálního sekretáře Českého svazu ledního hokeje a vice prezidenta Organizačního výboru MS Martina Urbana a generální sekretářky Organizačního výboru MS Markéty Štěrbové pohár dnes převzala pražská primátorka Adriana Krnáčová.

„Jedná se o výjimečnou sportovní událost, a proto bych chtěla pozvat veřejnost, aby si přišla prohlédnout trofej, kterou vítězové turnaje zvednou nad hlavu. Pevně doufám, že to budou reprezentanti České republiky,“ uvedla primátorka.

„Také si přeji, aby se stal hokejový šampionát v Praze důstojnou prezentací hlavního města v zahraničí a vzbudil zájem i u dětí a mládeže o sportování nejen v hokeji, ale i v jiných sportovních odvětvích. Všem fanouškům pak přeji skvělou podívanou,“ doplnila radní Hana Nováková.

79. mistrovství světa v ledním hokeji pořádá Česká republika, turnaj se bude konat od 1. do 17 května v Praze a Ostravě. Na pořádání turnaje se podílí i Hlavní město Praha.

Pohár pro vítěze šampionátu je umístěn ve foyer Nové radnice, Mariánské nám. 2, Praha 1. O jeho bezpečnost se stará hlídka strážníků Městské policie hl. m. Prahy.

VIDEO
V Praze 18. 2. 2015, tisková zpráva MHMP


Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)