IMG 6938 titulkaTrojský útulek pro opuštěná zvířata přivítal 4. dubna návštěvu z pražského magistrátu. Zavítal sem totiž náměstek primátora Petr Hlubuček.

Ing. Petr Hlubuček má ke zvířatům více než kladný vztah, věnuje se jim i ve svém volném čase a tak se návštěva protáhla dlouho přes plánovaný čas. Náměstek se zajímal nejen o systém provozu útulku, ale také o úroveň péče o zvířata. Prohlédl si nejen vnitřní terária a kotce, ale i venkovní výběhy a voliéry.

„Jsem velmi příjemně překvapen úrovní útulku a jsem rád, že hlavní město má takové zařízení, na které může být právem hrdé a které se dokáže postarat o opuštěná i týraná zvířata na vysoké úrovni. A to nejen o psy a kočky, to už se dá v dnešní době považovat za standard, ale i o všechny možné další tvory,“ řekl na závěr své návštěvy Petr Hlubuček.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)