394A5543 TitulkaZástupci strážníků, policistů, hasičů a celníků převzali včera dopoledne z rukou starosty Petra Štěpánka ocenění za svou kvalitní práci pro městskou část Praha 4. Akce s názvem „Ochránce Prahy 4“ se koná pravidelně dvakrát do roka a pro všechny oceněné hodně znamená.

Starostu Petra Štěpánka jsme požádali o vzkaz kolegům, kteří dnes na Nuselské radnici nebyli: „O práci bezpečnostních složek má veřejnost často zkreslené představy. Přitom strážníci musí být, především při práci s problémovými skupinami obyvatel, sociálními pracovníky, kteří s obrovskou trpělivostí pomáhají udržovat veřejný pořádek bez konfliktů. Což je pro nás velmi cenné a projevem díků jsou právě tyto akce.“

Jednou z oceněných je strážnice Miroslava Nováková. Za 11 let služby u městské policie převzala své čtvrté ocenění: „Chtěla bych Praze 4 moc poděkovat. Velice si ocenění vážím, je pro mě motivací do další práce“.

Za Městskou policii hl. n. Prahy bylo jmenovitě oceněno těchto 12 strážníků: Nikola Flachsová, Miroslava Nováková, Jiří Dembovský, Ondřej Škácha, Adam Štěrba, Petr Procházka, Miroslav Kníže, Michal Holata, Štěpán Coufal, Martin Bartůšek, Milan Breburda, Miroslav Jindra.

 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)