tonicekPamatujete si na případ ze září loňského roku, který se týkal asi 13 letého maltézského psíka ve velmi špatném stavu? Ten se díky hodné paní dostal do péče ošetřovatelů z útulku pražských strážníků. Přestože jeho příběh zpočátku nevypadal vůbec dobře,  díky péči ošetřovatelů se ho podařilo zachránit a za pomoci médií a sociálních sítí umístit do rodiny, kde může obklopen péčí a láskou dožít.

Nové majitelky psa, Silvie a Šárka, mu říkají Toníček. Do útulku pražských strážníků poslaly krásný předvánoční pozdrav, včetně Toníkovy fotografie:

Dobrý den, srdečně Vás po delší době zdravím.

Chci se s Vámi podělit o radost, Toníčkovi se stále dobře daří, jeho hlavička je zcela vyléčená, má sice obvyklé stařecké zdravotní potíže, ale vše překováná a stále se těší života :) Jeho oblíbenou činností je jídlo a protože už nemá ani jeden zoubek, pochutnává si na masových kašičkách. Máme z něj velikou radost.

Posíláme pár foteček Toníčka a ještě jednou Vám za něj, jeho záchranu i perfektní péči v útulku děkujeme!

Hodně úspěchů nadále přejí Silvie + Šárka

Původní příběh si můžete připomenout zde:  https://mppraha.cz/uvod-czech/hlavni-clanky/2357-clovek-pritel-psa

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka kveten web 2019

V novém čísle vám přinášíme recenzi nových vozidel MP Praha Škoda Octavia Scout, dále rozhovor s Carlem Capalbem nejen o pražském maratonu, dále pohled do historie na pražské květnové povstání a mnoho dalšího.

archiv (od roku 2004)