videoV neděli kolem půlnoci obdržely hlídky městské policie z Prahy 1 oznámení, že v ulici Na Příkopě má docházet k rvačce mezi třemi muži.

Ihned po oznámení se na místo zaměřil i operátor městského kamerového systému, který hlídkám směřujícím na místo, poskytl popis účastníků rvačky. Jedna z hlídek okamžitě poskytla zraněnému muži první pomoc. Muž si stěžoval na bolest hlavy a z ucha mu tekla krev. Než na místo přijela záchranná služba, zraněný hlídce uvedl, že byl fyzicky napaden. „Mlátili mě pěstmi do obličeje, poté jsem upadl na záda, udeřil jsem se do temene hlavy o dlažbu následkem pádu. Když jsem ležel na zemi, jeden z útočníků mi dupnul na hlavu,“ sdělil. Pak ještě dodal, že byl po útoku okraden o bankovku v hodnotě tisíc korun, kterou měl u sebe v kapse bundy. Druhá hlídka mezitím nedaleko místa události zajistila dva muže, kteří odpovídali popisu útočníků. Strážníci městské policie poté zajistili místo činu a omezili na osobní svobodě dvě osoby. Celá věc včetně osob omezených na osobní svobodě byla následně předána Policii ČR.
VIDEO

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)