telefon26.1.2015
V noci po ulici pobíhala nahá žena

 

V sobotu v nočních hodinách si strážník z Prahy 2 v rámci běžné hlídkové činnosti všiml v ulici Jugoslávská mladé ženy, která se zde procházela pouze v kalhotách a podprsence.

Strážník k ženě přistoupil a vyzval ji k předložení dokladů a podání vysvětlení. Na tuto výzvu neznámá nereagovala a přeběhla přes tramvajový pás na druhou stranu ulice. Zde si sedla na okraj chodníku, sundala si boty, vysvlékla si kalhoty i se spodním prádlem a jen v podprsence tam zůstala sedět. Strážník k ženě došel a opětovně ji vyzval, aby prokázala svou totožnost a vysvětlila své počínání. Na to mladá žena zareagovala tím, že se pokusila strážníkovi vsunout hlavu mezi stehna a obejmout jej rukama kolem kolen. Na další výzvy strážníka žena dále nereagovala a odmítla poskytnout potřebnou součinnost. Strážník si proto prostřednictvím radiostanice vyžádal pomoc kolegů z autohlídky. Společně pak neznámou převezli na místní oddělení Policie ČR. Zde bylo zjištěno, že se jedná o dvaadvacetiletou ženu. Protože vzniklo podezření, že by mohla být pod vlivem psychotropních látek nebo být psychicky nemocná byla následně převezena záchrannou službou do jedné z pražských nemocnic.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)