40x40  VIDEO  Opilého cizince bude meditace stát spoustu peněz. Vedle poplatků za noc na záchytce si bude muset koupit také novou letenku do svého domova.
K muži, který se usadil uprostřed silnice nedaleko velkoobchodu v Chlumecké ulici, vyjížděla autohlídka strážníků z Prahy 14. Podle oznamovatelů se pravděpodobně jednalo o drogově závislou osobu. Meditujícího muže, který cosi nesrozumitelně blábolil, strážníci odtáhli ze silnice na chodník. Ani to však nepomohlo, neustále se snažil vstupovat do vozovky před projíždějící auta a jinak si ublížit. Například se pokusil poranit si zápěstí o hroty plotu. Hlídka proto přivolala záchrannou službu. U 36 letého muže z Finska následně provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,9 promile. Záchranáři rozhodli o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici v 15:00 hodin. Hodinu předtím měl ale podle letenky již sedět v letadle směr domov.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)