40x40  Aniž by ho k tomu cokoliv opravňovalo, požadoval opilý muž po spolucestujících předložení jízdenky. Poté jim začal sprostě nadávat kvůli barvě pleti. Na další zastávce dotyčného zadrželi strážníci.
Nepříjemnou jízdu autobusem zažila dvojice v pondělí odpoledne. Zjevně opilý muž začal po páru z ničeho nic požadovat předložení cestovního dokladu. Pár ihned poznal, že se o žádného revizora nejedná a odmítl s ním dále komunikovat. Okamžitě přišly nadávky s rasistickými prvky a fyzický útok. Na příští zastávce se podařilo agresora přimět vystoupit. Na základě svědectví dalších cestujících i samotného řidiče strážníci 32 letého muže omezili na osobní svobodě. Protože však odmítal spolupracovat a pokusil se z místa utéct, musela hlídka použít donucovací prostředky. V poutech byl předán k dalšímu opatření kolegům ze státní policie.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)