40x40  Bez peněz vyrazila žena do restaurace na jídlo a pár piv. Vrásky tak přidělala obsluze, která si na pomoc musela přivolat strážníky. V podnapilém stavu zakončila svůj gastronomický večírek na záchytce.
V pondělí večer zatoužila osmatřicetiletá žena po italském jídle v restauraci na Národní třídě. Večeři pak zapila třemi „kousky“ piva. Ve chvíli, kdy měla zaplatit útratu ve výši 413 korun, začalo pozdvižení. Opilá žena obsluze sdělila, že u sebe nemá žádné finance, ani jiné prostředky, kterými by zaplatila. Přivolaní strážníci požadovali po ženě vysvětlení a doklad totožnosti. Místo toho se však dočkali sprostých nadávek. Hlídka silně opilou ženu předvedla ke zjištění totožnosti na služebnu Policie ČR, odkud byla převezena na protialkoholní záchytnou stanici. Zde nadýchala přes 2 promile. Jejími přestupky se bude nyní zabývat správní orgán.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)