40x40  Malý chlapec, který se ztratil své mamince, odjel na kole do provozovny rychlého občerstvení. Strážníci ho nalezli u čaje a hamburgeru.
Na městskou policii se obrátila vystrašená žena s tím, že se jí ztratil 8 letý syn. Byla s ním na procházce v parku Lesní Háj u sídliště Novodvorská, kde se projížděl na kole. Operační důstojník proto okamžitě předal informaci kolegům v terénu včetně jeho popisu. Žena navíc uvedla, že by syn mohl mít namířeno do provozovny rychlého občerstvení, proto strážníci začali i tuto variantu prověřovat. Nezbedného cyklistu za nedlouho nalezli spokojeně sedícího u čaje a hamburgeru ve fastfoodu u nájezdu na Jižní spojku, kam přes park dojel. Tam si ho zcela v pořádku a s velkými slovy díky převzala šťastná maminka. Událost se stala v úterý krátce po čtvrté hodině odpoledne.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)