40x40  Strážníci se zabývali dalším případem, kde svou roli hrály partnerské neshody. Ke konfliktu mělo docházet před domem, kde spolu bývalí manželé společně bydlí.
V pondělí krátce před sedmou hodinou večerní bylo oznámeno na linku městské policie 156, že má v Uhříněvsi na náměstí muž napadat svou ženu. Strážníci z Prahy 15 zjistili na místě dohadující se pár, bez zjevně viditelných zranění. Žena uvedla, že mají s bývalým manželem neshody. Ten ji měl před domem, kde společně žijí v jednom z bytů, několikrát udeřit do obličeje a vláčet ji po zemi za vlasy. U třiapadesátiletého muže bylo dechovou zkouškou zjištěno přes 2 ‰ alkoholu. Vzhledem k důvodnému podezření, že by napadání mohlo pokračovat, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR. Sedmapadesátiletá žena si stěžovala na bolesti a byla záchrannou službou převezena do nemocnice.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)