40x40  Dvě ženy zadržely zloděje a přivolaly policii. Po omezení na osobní svobodě si dvacetiletou ženu převzala státní policie, její celostátně hledaný přítel utekl před příjezdem strážníků.
Dvěma obyvatelkám domu v Praze 9 neunikl podivný šramot ve sklepě. Když šly společně zjistit jeho původ, uviděly, jak z první kóje s poškozenými dveřmi vychází muž se ženou. Svou přítomnost vysvětlili ženám tím, že ve sklepě přespávají a chystali se odejít. V tu chvíli si ženy všimly, že jsou dveře vypáčené i u ostatních kójí, proto přivolali městskou i státní policii. Jejich příjezdu byla ochotná vyčkat pouze žena, muž odešel. Strážníkům, kteří na místo přijeli jako první, přiznala, že ve sklepě přespala se svým přítelem, který otevřel všechny kóje a přespává ve vedlejším domě. Z místa před policií utekl, protože je v pátrání. Případem se zabývají státní kolegové.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps říjen web

V novém čísle se podíváme na Městskou policii Mělník, dále si můžete přečíst zajímavý článek Mezi nebem a zemí, či nahlédnout do historie osmatřicátého roku... a mnoho dalšího

archiv (od roku 2004)