40x40  VIDEO  Zvuk bortícího se lešení upozornil hlídku strážníků na problém na stavbě. Strážníci poskytli zraněnému první pomoc a přivolali záchranáře. Místo pak proti dalšímu vstupu zajistili páskou.

Nedělní služba pro strážníky z Prahy 7 začala záchranou. Krátce po nástupu do služby zaslechli v Jankovcově ulici hluk hroutící se konstrukce přicházející z nedaleké stavby, na které se zřítila část lešení. Strážníci přelezli plot a v troskách nalezli muže, který byl naštěstí při vědomí, ale stěžoval si na velké bolesti. Zraněnému poskytli neodkladnou pomoc a přivolali záchrannou službu, která ho následně převezla do nemocnice. 33 letý muž strážníkům ještě řekl, že na stavbě pracuje jako dělník a v době nehody byl na onom lešení. Ostatní pracovníci stavby prý nic neviděli, protože pracovali na opačném konci stavby. Případem se nyní zabývá Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)