40x40  FOTO  Možná jen nemohl najít klíče od bytu, proto se rozhodl dostat do auta, stůj co stůj. Zřejmě si ale spletl auto rodičů s autem sousedů. Když se mu to nepovedlo, dobýval se do domu, kde bydlí. Tam ho našla i hlídka strážníků. Prý se jinak jedná o slušného člověka.

Na tísňovou linku strážníků zavolala žena s tím, že se jim do domu dostává opilý mladík, který je pravděpodobně synem sousedů. Byt jeho rodičů je otevřený, zabezpečený proti zabouchnutí botou a ona se tam bojí jít podívat. Před domem ještě stačil poškodit zřejmě auto rodičů, ve kterém se chtěl vyspat. Strážníci ale zjistili, že auto, kterému kovovou tyčí prorazil přední sklo, nepatří ani jemu ani nikomu z jeho rodiny. 26 letého mladého muže našli doma. Ten nejprve poškození auta zapíral, ale nakonec se k němu přiznal. Co ho k tomu vedlo, teď budou zjišťovat policisté z místního oddělení.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)