40x40Díky pozornosti kolemjdoucího strážníci zadrželi dva muže, kteří se vloupali do vozidla. Část věcí z auta odhodili dle svědectví do popelnice.

Ve večerních hodinách se dvojice podnapilých mužů rozhodla vylepšit si svůj rozpočet obsahem jednoho ze zaparkovaných osobních vozidel. Protože auto prohledávali dlouhé minuty, upoutali tak pozornost procházejícího muže, který se obrátil na městskou policii. Na základě jeho svědectví se strážníkům podařilo oba podezřelé zadržet na nedalekém Sofijském náměstí. Podezřelí zkusili na strážníky zatloukací taktiku, ale měli smůlu. Část lup našli přímo u nich. Že se jedná o kradené věci z auta, potvrdil záhy i jeho majitel. Dvojice mužů ve věku 27 a 37 let byla omezena na osobní svobodě a včetně důkazů předána přivolané hlídce Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web listopad

V novém čísle se ohlédneme formou vzpomínek našich zaměstnanců na listopadové události roku 1989, dále v rubrice Historie vám nabízíme exkurzi do tábora Vojna u Příbrami, ukážeme vám práci našich kolegů u MP Rakovník a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)