40x40  VIDEO  Dva cizinci ve věku 23 a 30 let poničili druhý nejstarší most dochovaný v České republice. Pro své řádění si vybrali Karlův most. Strážníci muže zadrželi přímo při činu. Případem se nyní zabývají policisté.

Ve večerních hodinách přijala městská policie oznámení o poškozování jednoho z pilířů Karlova mostu. Konkrétně se mělo jednat o sprejerství. Díky znalosti prostředí dorazila hlídka bez zapnutých majáků tak nepozorovaně, že se dvojice sprejerů nezmohla vůbec na nic.

Stačila pouze zákonná výzva a oba pachatelé zůstali stát, nepokusili se ani o útěk, ani odhodit sprej, který jeden z nich držel v ruce. Ten druhý popíjel pivo z plechovky.

Po rychlém ohledání místa činu strážníci zjistili, že vytvořili „dílo“ dlouhé přes 5 metrů a 2 metry vysoké. Zda ji vytvořili pachatelé rukou nedílnou nebo byl muž s pivem pouze pozorovatel, je nyní předmětem šetření, které má v kompetenci Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)