40x40Strážníci z Prahy 10 zadrželi dalšího „neřidiče“, který usedl za volant pod vlivem omamných a psychotropních látek.

Ve středu po půlnoci prováděli strážníci z Prahy 10 hlídkovou službu v Počernické ulici, kde si všimli osobního vozidla, jehož řidič kličkoval po vozovce a nesmyslně měnil rychlost jízdy. Autohlídka ho pro podezření, že by mohl být pod vlivem alkoholu nebo drog, zastavila v Dřevíčské ulici. Teprve jednadvacetiletý Středočech se hned přiznal, že není držitelem řidičského oprávnění. Strážníci u něj provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem. Test na drogy ovšem skončil s pozitivními výsledky na canabis, metamfetamin a amfetamin. Pro podezření ze spáchání trestného činu byl mladý muž omezen na osobní svobodě a následně předán hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme rozhovor s náměstkem primátora Petrem Hlubučkem o tématech životního prostředí v metropoli, dále se podíváme na práci hasičů trochu z jiného pohledu, pozveme vás na výstavu Kají Saudka a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)