40x40Případ napadení muže neznámým útočníkem s teleskopickým obuškem řešili pražští strážníci. Ti podle popisu dostihli podezřelého chvíli po hlášené události.

Ve čtvrtek odpoledne mělo dojít na Andělu ke slovnímu konfliktu dvou mužů. Jeden z nich pak druhého napadl teleskopickým obuškem. Incident strážníkům z Prahy 5 oznámil svědek události. Uvedl, že útočník měl na sobě reflexní vestu oranžové barvy. Z místa měl utéct směrem ke Smíchovskému nádraží. Strážníci po krátké chvíli pátrání dostihli muže odpovídajícího popisu na křižovatce ulic Nádražní x Vltavská a vyzvali ho k zastavení. Dotyčný jejich výzvy uposlechl a spolupracoval. Na místo se po chvíli dostavil svědek události a poškozený, kteří přítomného muže označili za útočníka. Vzhledem k tomu, že napadený dvaapadesátiletý muž měl zranění na rukou, kterými si kryl obličej a hlavu, byl přivolanou záchrannou službou převezen do nemocnice. Osmatřicetiletého útočníka si na místě převzala Policie ČR, která se bude případem dále zabývat.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web listopad

V novém čísle se ohlédneme formou vzpomínek našich zaměstnanců na listopadové události roku 1989, dále v rubrice Historie vám nabízíme exkurzi do tábora Vojna u Příbrami, ukážeme vám práci našich kolegů u MP Rakovník a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)