40x40Tři podnapilí mladíci se bavili tím, že skákali pod rozjetá vozidla. Dva se po příjezdu hlídky strážníků uklidnili, třetí svou agresivitu obrátil proti nim. Jeho chováním se bude zabývat příslušný správní orgán.

V noci se tři mladíci na území městské části Praha 13 bavili tím, že skákali pod jedoucí vozidla. Ve chvíli, kdy dva z nich spatřili služební vozidlo městské policie, ihned opustili křižovatku, jeden však zůstal stát přímo uprostřed a s opaskem v ruce se postavil proti přijíždějícímu autu strážníků. Hlídka spustila majáky a vyzvala ho, aby opustil silnici. Na to jim mladík začal vulgárně nadávat a poté opakovaně do vozidla kopnul. Jeho kamarádi se mu v dalším počínání sice snažili zabránit, ale marně. Hlídka ho za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovala. Protože i nadále byl čtyřiadvacetiletý muž agresivní, kopal kolem sebe, nadával, hlasitě křičel, byla mu nasazena pouta. Orientační dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,64 ‰ alkoholu. Jeho chováním se nyní budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)