40x40  VIDEO  Pohotové jednání předvedl včera krátce po poledni operátor linky tísňového volání pražské městské policie a kolegové z Obvodního ředitelství z Prahy 4. Nešťastná matka oznámila, že její mentálně postižená dcera nastoupila do tramvaje a odjela jí. Strážníci ženu nalezli a předali mamince.

V úterý krátce po poledni přijal operátor linky tísňového volání pražské městské policie oznámení od invalidní seniorky s tím, že její mentálně postižená dcera nastoupila na  tramvajové zastávce v Chodovské ulici do tramvaje a ona to díky svému hendikepu nestihla. Její nemocná dcera poté odjela pryč. Operátor tísňové linky ihned informace s popisem ztracené ženy a směrem tramvajové linky předal kolegům z místně příslušného Obvodního ředitelství Praha 4. Strážníci se spojili s maminkou ztracené ženy a vydali se jí hledat. Pátrání bylo úspěšné a hlídka pohřešovanou mentálně postiženou ženu nalezla v pořádku na konečné stanici Spojovací. Šťastná seniorka si následně svou dceru převzala.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)