40x40  FOTO  Další tři sprejery zadrželi pražští strážníci o uplynulém víkendu. Případy dále šetří policisté.

První případ zaznamenali strážníci z Prahy 12 v sobotu v noci. Když hlídka projížděla Modřanskou ulicí, všimla si dvou mužů, kteří stáli na zastávce městské hromadné dopravy a  sprejovali na přístřešek. Když si dvojice mladíků strážníků všimla, dala se na útěk. Po  krátkém pronásledování se hlídce jednoho z mužů podařilo dostihnout a pro podezření ze  spáchání trestného ho strážníci omezili na osobní svobodě. Případ si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.

V neděli odpoledne prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v okolí nákupního centra v Chodovické ulici, kde si všimli dvou dívek, které psaly fixem na fasádu prodejny potravin. Děvčata se před hlídkou dala na útěk. Daleko však neutekla. Strážníci následně ověřili jejich totožnost a zjistili, že jim ještě nebylo ani patnáct let. Celou věc si následně převzali policisté.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)