40x40Vulgárními nadávkami častoval osmadvacetiletý opilý muž v provozovně rychlého občerstvení hosty a její personál. Strážníci mu naměřili více než 1,5 ‰. Jeho chováním se budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu.

V úterý odpoledne přijali strážníci z obvodního ředitelství městské policie Praha 15 oznámení, že v provozovně rychlého občerstvení ve Švehlově ulici je opilý muž, který vulgárně nadává hostům i personálu a narušuje veřejný pořádek. Hlídka muže na místě ztotožnila a vyzvala ho, aby zanechal svého protiprávního jednání s výstrahou, že jinak bude předveden na Policii ČR. Protože muž neuposlechl a pokusil se napadnout jednoho člena hlídky, strážníci proti němu zakročili a přiložili mu služební pouta. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo poté naměřeno více než jedno a půl promile. Následně ho předali Policii ČR a pro podezření ze spáchání několika přestupků oznámili celou věc příslušnému správnímu orgánu.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)