40x40Čtyřiadvacetiletá žena se pokusila o sebevraždu. Snědla větší množství prášků, které zapila alkoholem. Navíc si způsobila krvácivé zranění na předloktí levé ruky. Strážníci jí poskytli nezbytnou první pomoc. Žena skončila v péči záchranářů.

V neděli odpoledne přijali strážníci z Prahy 7 oznámení od muže, který se strážníkům svěřil s obavou o život své přítelkyně. Ta mu měla poslat sms zprávu do telefonu, že hodlá spáchat sebevraždu. Muž poté přivedl strážníky do bytu ve Šternberkově ulici. V ložnici hlídka nalezla mladou ženu, která spolykala větší množství prášků a zapila je lahví tvrdého alkoholu. Navíc si způsobila krvácivé zranění na levém předloktí. Strážníci na místo ihned přivolali záchrannou službu a až do jejího příjezdu ženě poskytovali první pomoc. Záchranáři ji následně převezli k ošetření do jedné z pražských nemocnic. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)