40x40  FOTO  Díky dalšímu pozornému občanovi strážníci zadrželi třiatřicetiletého muže, který se pokusil odcizit střešní nosič ze zaparkovaného vozidla. Muž skončil na policejní služebně.

Na tísňovou linku 156 bylo přijato oznámení, že se ve Slezské ulici pohybuje muž, který bere za kliky u zaparkovaných vozidel. Strážníci z Prahy 2 se na místě spojili s oznamovatelem a ten jim dotyčného muže popsal. Navíc se prý pokusil z jednoho auta odcizit střešní nosič a pokaždé, když kolem projelo vozidlo, se snažil schovat v nedalekém křoví. Za několik minut spatřila hlídka muže, který vylezl ze křoví, rozhlédl se, přistoupil k vozidlu se střešním nosičem a začal s ním manipulovat. V tu chvíli strážníci zakročili. Třiatřicetiletý muž se posléze přiznal, že chtěl nosič odcizit pomocí imbusového klíče. Ten měl připevněný na noze pod kalhotami. Hlídka ještě o celé události vyrozuměla majitele vozidla, zajistila místo trestného činu a přivolala na místo kolegy z Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)