strázník novy 201616.8.2017

Strážníci zadrželi muže se zákazem pobytu na území Prahy 2 a další čtyři osoby v celostátním pátrání

Několik celostátně hledaných osob a muže se zákazem pobytu na Praze 2 odhalili pražští strážníci za uplynulých 24 hodin.

Ve středu v noci prováděli strážníci z Prahy 4 kontrolní činnost v Závišově ulici, kde si všimli muže, který se přehraboval ve vraku vozidla a dělal kolem sebe nepořádek. Hlídka muže ztotožnila a zjistila, že má zákaz pobytu na území městské části Praha 2. Muž však nepořádek uklidil a za své jednání se omluvil. Strážníci ho důrazně upozornili, že má na přilehlé městské části zákaz pobytu. Asi o hodinu později, však strážníci muže nalezli v Bělehradské ulici v Praze 2. Hlídka ho pro podezření ze spáchání trestného činu omezila na osobní svobodě a  předala ho Policii ČR. Za uplynulých čtyřiadvacet hodin pražští strážníci odhalili další čtyři osoby, které byly v celostátním pátrání, a předali je policistům k dalšímu opatření.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven ps 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž a rozhovor na téma dárcovství krve, seznámíme vás s novelou zákona o zbraních, dále se podíváme na problematiku GDPR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)