násilí nový 201620.4.2017

Agresivní muž pod vlivem alkoholu kopal do skleněné výlohy

Další případ opilce, který narušoval veřejný pořádek v centru metropole, zaznamenali strážníci včera večer na náměstí Republiky. Muž skončil s pouty na rukou na  protialkoholní záchytné stanici.

Ve středu večer prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na náměstí Republiky, kde se jim přihlásila dvojice mužů s tím, že viděli mladíka, který v Králodvorské ulici kopal do  skleněné výlohy. Hlídka muže dostihla a pro podezření ze spáchání přestupku ho vyzvala k předložení dokladů. Zjevně opilý mladík začal být agresivní a pokusil se napadnout strážníka úderem do obličeje. Hlídka proti němu zakročila a za použití donucovacích prostředků mu přiložila služební pouta. Protože muž nekontroloval své chování a provedenou dechovou zkouškou mu byly naměřeny bezmála dvě promile, byl specializovanou hlídkou pražské městské policie převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Jeho chováním se navíc budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)