titulka utulek prosinec 2016Na Štědrý den a na Boží hod vánoční se opět otevřely brány trojského útulku Městské policie  hl. m. Prahy. A tradičně se „dveře netrhly“.

Útulek tentokrát navštívil enormní počet návštěvníků, který se přiblížil k deseti tisícům. Přestože 23. prosince ještě oficiálně akce nezačala, již  tento den začaly proudit k útulku davy návštěvníků s dárky pro opuštěná zvířata. A opět byl překročen rekord. Zvířata, o která městská policie pečuje, dostala, a to nejen od Pražanů, přes 9 tun krmení, piškotů a pamlsků. Dále obrovské množství dek a také finanční dary v celkové výši 40 tisíc korun.

Městská policie by ráda poděkovala všem, kteří nejsou lhostejní k osudu opuštěných či týraných zvířat,  za štědrost a podporu. Pomoci, kterou projevujete, si velmi vážíme. I díky ní pak můžeme péči a starost o zvířata stále zlepšovat. Pevně věříme, že se za rok opět o Vánocích v útulku všichni sejdeme.

Velké poděkování patří také médiím, která nám velmi pomáhají s informováním veřejnosti o opuštěných zvířatech i práci ošetřovatelů a ostatních zaměstnanců útulku.

 

 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

titulka web ps 012018

V novém čísle vám přinášíme rozhovor s radním pro bezpečnost Liborem Hadravou, podíváme se na kryty civilní ochrany, představujeme činnost Útvaru vzdělávání a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)